NOVINKY

arr3SHUN ENGETSU Limitovaná serieS edicí Shun Engetsu (v překladu: úplněk) slaví kai 20. výročí svých známých značek Shun jako velmi... arr340 LET KAI EUROPE Shun Classic výroční vydání - nůž DMY-0783  Společnost kai Europe slaví své 40. výročí exkluzivním nožem ze série SHUN Classic. Kuchařský nůž... arr3Nůžky KASHO na splátky bez navýšení !!!!!!Nyní si můžete pořídit nůžky KASHO na splátky bez navýšení. Zaplatíte 50% z ceny nůžek a na základě... arr3PARTNEŘI     Pražský kulinářský institut   www.prakul.cz ... arr3SERVIS a SLUŽBYVážení zákazníci, nutností pro vaši spokojenost je i poradenství a následný servis produktů, které... arr3Shun KIRITSUKE LIMITED Limitovaná edice 2222 ks nože Shun Kiritsuke. VYPRODÁNO!!!!!!...

KONTAKTY

SHOWROOM KAI
Revoluční 23
11000 Praha 1
tel: +420 607581565
info@ovis.cz
www.kai-czech.cz
www.kasho.cz

ANKETA


Úvod »KAI - NOŽE » PURE KOMACHI 2

PURE KOMACHI 2

 

Pure Komachi 2
 

KAI Pure Komachi 2 s unikátním designem a barevností, je nová levnější řada z vysoceuhlíkové nerezové oceli SUS420J2 o tvrdosti 53HRC, komfortní a designové držadlo je vyrobeno z polypropylenu. Je vyrobena ve vlastní továrně v Číně. Toto je jediná řada, vyráběná mimo Japonsko, čemuž samozřejmě odpovídá i cena.Tyto nože jsou velmi kvalitní a samozřejmě, jak je tradicí u firmy KAI, také velmi ostré, není nutno tuto řadu podceňovat pro její design.

Pozor, na trhu jsou i nože Pure Komachi 2 , které nejsou schváleny pro použití v Evropské Unii, pokud na nich není logo EU s popisem ( EU approved regulations ), jsou vyrobeny pro jiné regiony a neodpovídají předpisům EU a tudíž se nesmí v Evropské Unii prodávat!

Zakoupit je možné na našem internetovém obchodě v kategorii Pure Komachi 2

Řadit podle 
Výrobce  

KAI Pure Komachi 2 s unikátním designem a

naše cena 299 KčKAI Pure Komachi 2 s unikátním designem a

naše cena 415 KčZakoupit je možné na našem internetovém obchodě v

naše cena 450 KčZakoupit je možné na našem internetovém obchodě v

naše cena 550 KčZakoupit je možné na našem internetovém obchodě v

naše cena 550 KčZakoupit je možné na našem internetovém obchodě v

naše cena 550 KčZakoupit je možné na našem internetovém obchodě v

naše cena 450 KčVelmi kavalitní a dobře zpracovaná menší brašna na

naše cena 1 650 Kč