NOVINKY

arr3SHUN ENGETSU Limitovaná serieS edicí Shun Engetsu (v překladu: úplněk) slaví kai 20. výročí svých známých značek Shun jako velmi... arr340 LET KAI EUROPE Shun Classic výroční vydání - nůž DMY-0783  Společnost kai Europe slaví své 40. výročí exkluzivním nožem ze série SHUN Classic. Kuchařský nůž... arr3Nůžky KASHO na splátky bez navýšení !!!!!!Nyní si můžete pořídit nůžky KASHO na splátky bez navýšení. Zaplatíte 50% z ceny nůžek a na základě... arr3PARTNEŘI     Pražský kulinářský institut   www.prakul.cz ... arr3SERVIS a SLUŽBYVážení zákazníci, nutností pro vaši spokojenost je i poradenství a následný servis produktů, které... arr3Shun KIRITSUKE LIMITED Limitovaná edice 2222 ks nože Shun Kiritsuke. VYPRODÁNO!!!!!!...

KONTAKTY

SHOWROOM KAI
Revoluční 23
11000 Praha 1
tel: +420 607581565
info@ovis.cz
www.kai-czech.cz
www.kasho.cz

NOVINKY » KASHO DAMASCUS
KASHO DAMASCUS

Jsme velmi rádi, že vám můžeme přestavit naše nové nůžky Kasho DAMASCUS: 

Dlouhá doba vývoje našich designérů a inženýrů, kovářů v Japonsku byla úspěšný. Podařilo se jim přizpůsobit technologii našich předních kuchyňských nožů z Damascenské oceli pro novou kvalitní řadu kadeřnických nůžek. Nová řada Kasho se narodila ...

 Každý pár těchto malých děl je jedinečný. Každý Kasho Damascus má jinou strukturu a měsíční výrobní kapacita je omezena pro jeho složitý výrobní proces a vysokým podílem ruční práce.

 Používáme  8 vrstev damascenské oceli naší produkce. Tyto nůžky jsou vyrobeny z V-10 oceli HRC 60 + / -1). Tato tvrdost nabízí neuvěřitelné ostré nůžky s úžasným řezným výkonem.

 Šroubový systém je vybaven originální japonskou červenou keramickou vložkou s krásným designem loga KASHO. Nastavitelné napěté šroubu, spolu s integrovaným kuličkovým ložiskem umožňuje jemné ladění napětí a splňuje všechny požadavky stylistů, kteří potřebují  prvotřídní nástroje pro pohodlnou a tvůrčí práci.